PostHeaderIcon Power Rangers

power-rangersO Power Rangers na pewno słyszał już każdy z nas. Serial ten na początku lat dziewięćdziesiątych zdobył ogromną popularność na całym świecie – także więc i w naszym kraju. Serial, opowiadający o grupie nastolatków – wśród których zdarzają się również i dorośli wojownicy – którzy walczą ze złem. Power Rangers tak dużą popularność zdobyli głównie dzięki pełnej akcji fabule oraz robiącym ogromne wrażenie – zwłaszcza jak na tamte lata – efektom specjalnym.

Do dziś powstało aż siedemnaście sezonów, a żaden z nich na brak popularności nie może narzekać, co z całą pewnością najlepiej świadczy o tym, jak dużym uznaniem widowni cieszy się ten, inspirowany japońskimi produkcjami, serial. Jak przystało na produkcję o tak dużej popularności, Power Rangers spotkamy nie tylko na szklanym ekranie – powstało bowiem wiele zabawek dla dzieci w różnym wieku, których bohaterami są właśnie kolorowi wojownicy. Wśród nich rzecz jasna najwięcej jest rozmaitych figurek, które jak najwierniej oddają wygląd poszczególnych Rangersów, zapewniając najmłodszym masę zabawy.

Leave a Reply

Czy wiesz, że?

Kwiaty i drzewa Pierwsza animowana bajka w kolorze o tytule Kwiaty i drzewa powstała w wytwórni Disneya w 1932 roku. Bajka została nagrodzona prestiżowym Oscarem!