PostHeaderIcon Jelonek Bambi – kultowa kreskówka Disneya

jelonek-bambiJelonka Bambi na pewno nie trzeba przedstawiać absolutnie nikomu. Ten film animowany, opowiadający poruszającą historię tytułowego, małego Jelonka znany jest już dosłownie każdemu. Bezbronne, małe stworzenie, które niespodziewanie zostaje pozbawione matki – jednak nie zostaje samo, zawsze może bowiem liczyć na swoich przyjaciół, Kwiatka i Tuptusia – zdobyło ogromną popularność na całym świecie.

Zabawki z serii Bambi kupisz pod adresem www.smyk.com/bohater/bambi

Nic zatem dziwnego, że kilkadziesiąt lat po premierze pierwszej części powstał film Bambi II, opowiadający kontynuację historii z filmu z 1942 roku. Bambi o dziesięcioleci cieszy się ogromną sympatią dzieci na całym świecie. Rodzice, których dzieci pałają do uroczego jelonka sympatią, mogą sprawić swoim dzieciom całą masę zabawek z wizerunkiem Bambiego – między innymi świetne puzzle. Sympatyczny Jelonek zdobi również całą masę ubrań dla dziewczynek – piżamki, koszulki czy chustki i majteczki. W sklepach znajdziemy także liczne spin-offowe filmy i wiele książek, których bohaterem jest właśnie jelonek Bambi.

Leave a Reply

Czy wiesz, że?

Kwiaty i drzewa Pierwsza animowana bajka w kolorze o tytule Kwiaty i drzewa powstała w wytwórni Disneya w 1932 roku. Bajka została nagrodzona prestiżowym Oscarem!